• Regulamin przedszkola

• 1. Przedszkole jest czynne w godzinach od 07.00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.

2.   Do przedszkola prosimy przyprowadzać dzieci czyste i zdrowe.

3.  Dzieci korzystające ze śniadania należy przyprowadzać najpóźniej do godziny 08.30.

4.   Zwrot kosztów za żywienie przysługuje za każdy dzień zgłoszonej nieobecności dziecka w przedszkolu.

5.   Dziecko powinno być odebrane z przedszkola do godziny 17.00 przez rodziców lub upoważnioną przez rodziców osobę zapewniającą dziecku pełne bezpieczeństwo.

6.   Odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu rodzice zobowiązani są uiszczać z góry za każdy miesiąc, w dni wyznaczone przez kierownika gospodarczego przedszkola.

7.    Rodzice powinni brać aktywny udział w życiu przedszkola, interesować się zabawami, nauką i zachowaniem dziecka, czytać na bieżąco wszystkie ogłoszenia znajdujące się na tablicy ogłoszeń.

8.   Wszelkie sprawy dotyczące pracy dydaktyczno-wychowawczej rodzice powinni kierować w pierwszej kolejności do nauczycieli.

9.   Wnioski dotyczące działalności placówki oraz pracy nauczycieli i pozostałego personelu należy kierować do dyrektora przedszkola.