• Dyżur wakacyjny VII - VIII 2024r.

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i  rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2024 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych zorganizują zajęcia przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

WARSZAWA_Terminy_dyzurow_PRZEDSZKOLA_2024

Zasady_zapisow_na_opiekę_wakacyjną_2024

Harmonogram_zapisu_na_dyżury_wakacyjne_2024

Strona logowania dla rodziców:  https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl/

Nasze przedszkole dyżuruje w okresie: od 1 do 19 lipca  2024r.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 14 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych, tj. do 23.05.2024r.

• Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:

• Stawka żywieniowa za dzień wynosi: 15,00 zł

Opłatę za cały okres dyżuru w wysokości 225,00 zł należy wpłacić na rachunek bankowy.
          W tytule przelewu należy wpisać:
          dyżur wakacyjny – imię i nazwisko dziecka- termin /okres, z którego dziecko będzie korzystało z dyżuru/.

Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny zostanie opublikowana w dniu 28.05.2024r. o godz. 13.00