• Finał konkursu dla Rodzin z Przedszkola Nr 138

• Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu ,,Kurczaczek Wielkanocny''.
            Gratulujemy pomysłów! Przedstawiciele wszystkich grup oraz personelu przedszkola w czasie głosowania
            wybrali najciekawsze prace.
            Znamy już laureatów:
            1 miejsce: Mateusz M. z Grupy V
            2 miejsce: Danika S. z Grupy II
            3 miejsce: Kornelia N. z Grupy IV
            Wyróżnienia otrzymali:
            Malwina M. z Grupy IV
            Antoni B. z Grupy I
            Gabriel R. z Grupy II
            Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 😊

• Wnioski - rekrutacja na nowy rok szkolny

•    Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/25 w wersjii papierowej prosimy składać codziennie w godz. 8-16 w sekretariacie przedszkola w terminie zgodnym z harmonogramem rekrutacji, tj. do 21.03.2024r.

• Wizyta elektryka w grupie Żabek

•       W dniu 6 marca b.r.  do grupy ,,Żabek'' zawitał gość. Odwiedził nas pan Elektryk, tata jednej z żabek, aby opowiedzieć nam o tym, czym jest praca elektryka oraz jak działa prąd. Dowiedzieliśmy się jak wygląda praca na budowie, co jest ważne, aby być bezpiecznym podczas jej wykonywania. Na koniec spotkania każda żabka otrzymała upominek.

Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie i elektryzujące zajęcia.

• Spotkanie z panią kosmetolog w gr. III

•     29 lutego b.r. dzieci z grupy „Motylki” odwiedziła mama Tosi, która przybliżyła dzieciom zawód dermatologa oraz kosmetologa. Dzieci dowiedziały się w jakich sytuacjach można udać się do lekarza dermatologa, miały okazję utrwalić sobie wiedzę dotyczącą higieny, poznały również podstawowe narzędzia potrzebne w pracy kosmetologa. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało naklejkę, kolorowankę oraz próbkę kremu chroniącego przed słońcem. Dziękujemy za wizytę!

• Wizyta kucharza w grupie I

•   ,,Kim będę jak dorosnę?"  - w ramach tygodnia dotyczącego zawodów przedszkolaki z grupy ,,Żabek''  w dniu 20 lutego b.r. mieli spotkanie z ciekawą osobą. Odwiedziła dzieci Pani Kucharka, aby opowiedzieć o pracy kucharza oraz o tym jakie przybory są jej potrzebne w codziennej pracy. Dzieci dowiedziały się do czego służą poszczególne sprzęty, jak ugotować zupę oraz miały okazję sprawdzić, jak działają one w praktyce.
                Bardzo dziękujemy za spotkanie Pani Edytko i oby więcej tak smacznych i zdrowych posiłków, które uwielbiamy.