• Wycieczka do Biblioteki Nr 20

• 27 kwietnia dzieci z najmłodszych grup: I i II odwiedziły pobliską bibliotekę na ul. Żuławskiego, gdzie poznawały zasady wypożyczania książek oraz zawód bibliotekarza.

• Konkurs dzielnicowy - I miejsce

•      Z radością informujemy, że  Marysia z grupy ,,Ważek" zajęła I miejsce w XIV edycji dzielnicowego konkursu plastyczno-ekologicznego ,,Dbamy o czysty świat, choć mało mamy lat" pod hasłem "Energia powietrza -dla planety lepsza" organizowanym przez Przedszkole Nr 300.

Gratulujemy!

• Konkurs ,,Zajączek wielkanocny''

•      W konkursie dla naszych Przedszkolaków i ich Rodzin przyznano nagrody główne i wyróżnienia.

I miejsce zdobyła Karolinka z Grupy IV;
            II miejsce - Danika z Grupy I;
            III miejsce - Marysia z Grupy V.

Wyróżnienia:
            Lena i Kuba T. z Grupy I;
            Antonina i Maja z Grupy II;
            Hania z Grupy III;
            Zosia, Zuzia, Ignacy, Ludwik i Leon z Grupy IV;
            Tymek, Jerzyk i Patryk z Grupy V.

Gratulujemy!

• Wycieczka do Biblioteki Multimedialnej

•     W dniu 31 marca b.r.  starszaki z grupy Ważek wybrały się do biblioteki na ulicy Tynieckiej 40A. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się,  w jaki sposób należy wypożyczać książki w bibliotece oraz jakie inne możliwości czekają na czytelników. Dużym zaskoczeniem dla dzieci była ciekawa i różnorodna oferta warsztatów (klocki, projektowanie 3D, gry planszowe, kino).

Duże zainteresowanie w grupie wzbudziły książki przestrzenne miedzy innymi ,,Wiktoriański domek dla lalek,,. Dzieci wzięły udział w quizie dotyczącym znanych bohaterów książek i na zakończenie otrzymały zakładki. Po tak inspirujących zajęciach, dzieci żywo opowiadały o chęci korzystania z biblioteki.