• Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2024/25

•    Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 5 marca br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Więcej informacji w zakładce: Dla rodziców / Rekrutacja

Rodzice dzieci, którzy uczęszczają do nas w b.r. szkolnym składają deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego na przyszły rok szkolny w dniach: od 27 lutego do 4 marca 2024r.  do godz. 16.00

(Druk deklaracji będzie dostępny wkrótce).

• BAL KARNAWAŁOWY

•     W poniedziałek, 29 stycznia 2024r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pod hasłem: ,,Bajkowe podróże" .

Maluchy i starszaki przebrane w piękne, kolorowe stroje bawiły się i tańczyły przy znanych piosenkach. Dzieci brały także udział w różnych zabawach i konkursach przygotowanych przez animatorów.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Poniżej kilka zdjęć  z balu /grupa ,,Mrówki''/:

• Wycieczka ,,Pszczółek'' do Biblioteki Multimedialnej

•     10 stycznia 2024 r. dzieci z grupy "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do Biblioteki Multimedialnej dla Dzieci i Młodzieży na ul. Tyniecką w Warszawie.

Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pt. "Czarodziejski świat pana Andersena". Pszczółki dowiedziały się, że Pan Andersen uwielbiał teatr, domowe teatrzyki, także teatr cieni, budował domki dla lalek i  robił niesamowite wycinanki z papieru.

W trakcie warsztatów dzieci miały okazję spotkać się z Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy - Panem Rafałem Trzaskowskim, który przeczytał im fragment jednej z baśni

To było wyjątkowe doświadczenie. Podczas warsztatów Pszczółki samodzielnie wykonały wycinanki z papieru, a potem obejrzały teatr cieni, gdzie również wcieliły się w rolę bohaterów:)

Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie.

• Wizyta pani stomatolog w grupie Motylków

• W pierwszym tygodniu stycznia 2024r. grupę III "Motylki" odwiedziła pani stomatolog - mama Dawida. Opowiedziała o swoim zawodzie, zdrowym odżywianiu i oczywiście o zębach.

Dużym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyły się przyniesione narzędzia dentystyczne oraz prawdziwe chore zęby. Pod czujmy okiem mamy Dawida "Motylki" umyły zęby,  a na koniec dostały dyplomy oraz drobne upominki.

Dziękujemy za wizytę!

• Konkurs wewnątrzprzedszkolny ,,Świąteczna kartka''

•    W grudniu b.r. odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczno-techniczny pt. "Świąteczna kartka". Otrzymaliśmy bardzo dużo wyjątkowych kartek świątecznych, za które bardzo dziękujemy!
            Prace konkursowe mogliśmy oglądać w holu przedszkolnym. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Zuzanna z grupy V oraz Gabryś z grupy IV

II miejsce - Ignacy z grupy IV

III miejsce - Małgosia z grupy II i Julia z grupy V

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!