• Pieczenie pierników w grupie maluchów

•   W duchu świątecznych przygotowań grupa ,,Żabki" piekła własne pierniki. Było przy tym dużo zabawy i emocji.
            Dzieci z zaangażowaniem dekorowali swoje słodkości.
            Piernikowe dzieła nadały świątecznego klimatu, a ich wykonanie było cudownym doświadczeniem dla dzieci.

• Wieżowce Warszawy wśród drzew - finał

• Bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Otrzymaliśmy wiele prac i wybór nie był łatwy.

W kategorii Dzieci młodszych:

1 miejsce: Grupa I (3-latki) z Przedszkola Nr 139 w Warszawie

2 miejsce: Grupa 4-latków ,,Biedronki'' z Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej

3 miejsce: Grupa 4-latków ,,Biedronki'' z Przedszkola Nr 330 ,,Pod Modrzewiem'', Warszawa

W kategorii Dzieci starszych:

1 miejsce: Grupa 5-latków ,,Biedronki'' z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 326 ,,Chatka Skrzatka''

2 miejsce:Grupa 6-latków ,,Żabki'' z Przedszkola Nr 391 w Warszawie

3 miejsce: Grupa II (5-latki) z Przedszkola Nr 28 w Warszawie

Gratulujemy! Zwycięzcy otrzymają nagrody, pozostałym uczestnikom dyplomy z podziękowaniem prześlemy pocztą elektroniczną.

Zapraszamy do udziału za rok!

• Konkurs plastyczny "Mój pluszowy miś".

W dniu 4 grudnia 2023r.  odbyło się uroczyste rozdanie nagród oraz dyplomów dla laureatów wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego „Mój pluszowy miś”.

• I miejsce zajęła Ewa z grupy V
            • II miejsce - Oliwka z grupy IV
            • III miejsce - Małgosia z grupy II

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy!

• "Klub mleczaka" w naszym przedszkolu.

Grupa III - Motylki bierze udział w programie „Klub Mleczaka”.
            W ramach programu prowadzone są zajęcia mające na celu wytworzenie nawyku higieny jamy ustnej oraz odpowiedniej diety każdego przedszkolaka.
            W czasie pierwszych zajęć „Motylki” poznały bohaterów programu oraz wspólnie wykonały ogromną szczotkę do zębów.

• ,,Z przyjaciółmi wybiorę się do mojego ulubionego miejsca w Warszawie''

• Dziękujemy uczestnikom konkursu plastyczno - fotograficznego dla Rodzin.

W głosowaniu przedszkolnej społeczności najwięcej głosów zdobyły prace:

1 miejsce Malina z Grupy II

2 miejsce Zuzanna z Grupy V

3 miejsce Aleksandra z Grupy V

Wyróżnienia: Aleksandra z Grupy I, Dominika z Grupy I oraz Witold z Grupy V.

Gratulujemy pomysłów!