• Pomagamy!

• Wszystkim bardzo dziękujemy za przyniesienie potrzebnych zwierzętom rzeczy. Dziękujemy także Mamie Kuby T. z I Grupy za przewiezienie darów do schroniska.

• Konkurs dla Rodzin naszych Przedszkolaków

• Konkurs plastyczno – fotograficzny,,Moja ulubiona postać z książki chciałaby mieszkać w Warszawie''. Szczegóły w regulaminie dostępnym w grupach. Prace można przynosić do dn. 21 listopada (do grupy Motylków).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! W głosowaniu społeczności przedszkolnej najwięcej punktów zdobyli: Lenka z I Grupy, Zosia J. z I Grupy oraz Gabryś z III Grupy.

Wyróżnienia otrzymali: Maja z I Grupy, Hania z II Grupy, Hania z III Grupy, Kazio i Witek z IV Grupy oraz Marysia z V Grupy. Dziękujemy za udział w zabawie.

• Uroczyste otwarcie przedszkola

• W dniu 7.10.2022r. odbyło się oficjalne otwarcie nowego budynku naszego przedszkola, w którym wzięły udział: władze dzielnicy Mokotów, radna m.st. Warszawy, dyrektorzy mokotowskich szkół i przedszkoli, przedstawiciele związków zawodowych, Rady Rodziców, byli pracownicy placówki, prezes Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Politechnika”.

Pani dyrektor gorąco powitała wszystkich zaproszonych gości i zaprosiła do obejrzenia części
            artystycznej w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały swe umiejętności recytatorskie, aktorskie, wokalne, taneczne.

Po części artystycznej goście oglądali budynek i ogród przedszkolny.

Na zakończenie pani dyrektor w imieniu własnym i całej społeczności przedszkolnej podziękowała gościom za udział w tak ważnej uroczystości.

• Mokotowskie przedszkolaki na kółkach

• Drodzy rodzice,

nasze przedszkole bierze udział w akcji „Mokotowskie przedszkolaki na kółkach 2022’’.

Organizatorem akcji jest Przedszkole Nr 344.

Celem akcji jest zachęcanie dzieci do ruchu na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych w ruchu miejskim.

W dniach 10-31 października zachęcamy, aby każdy przedszkolak przyjechał na rowerze, bądź hulajnodze do przedszkola. W każdej z grup planowane są także zajęcia edukacyjne o zdrowym i aktywnym trybie życia.

Szczegóły akcji znajdują się na tablicach informacyjnych w szatniach grup.